Hakkımda

seyyar_tasarimci_kimdir_hakkinda

Haydi Tanışalım!

Ben Umut Var, İstanbul'da yaşıyorum. 2009'dan bu yana Seyyar Tasarımcı marka adıyla freelance grafik tasarımcı ve içerik üreticisi olarak çalışıyorum. Üniversitede grafik tasarım ve marka iletişimi bölümlerini okuyup mezun oldum. Yaklaşık 7 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bolca iş tecrübesi edindim.

Tamamen freelance olarak çalışıp kendi müşterilerime hizmet vermek için Kasım 2020'de kendi şirketimi kurdum. Şimdiye kadar 400'ün üzerinde müşteriye grafik tasarım, metin yazarlığı, sosyal medya yönetimi, web site ve blog kurulumu üzerine hizmetler verdim. Toplamda 24 ülkeye tasarım çalışmaları hazırlayıp gönderdim.

Ek olarak belirli dönemlerde “Seyyar Workshop” adıyla freelance çalışmak, sosyal medyayı iş odaklı kullanmak, web site düzenlemek, cv ve portfolyo hazırlamak, fiyat teklifi ve iş sözleşmesi hazırlamak, müşteri bulmak, içerik üretimi gibi konularla ilgili iş geliştirme üzerine birebir özel eğitimler vermekteyim.

Hızlı İletişim

Haydi İş Konuşalım!

İş teklifleriniz, birebir özel ders-danışmanlık istekleriniz veya merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap alabilmek için Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz.