Hakkımda

Haydi Tanışalım!

Ben Umut Var, İstanbul'da yaşıyorum. 2009'dan bu yana Seyyar Tasarımcı marka adıyla freelance grafik tasarımcı ve içerik üreticisi olarak çalışıyorum. Üniversitede grafik tasarım ve marka iletişimi bölümlerini okuyup mezun oldum. Yaklaşık 7 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bolca iş tecrübesi edindim.
Tamamen freelance olarak çalışıp kendi müşterilerime hizmet vermek için Kasım 2020'de kendi şirketimi kurdum. Şimdiye kadar 600'ün üzerinde müşteriye grafik tasarım, metin yazarlığı, sosyal medya yönetimi, web site ve blog kurulumu üzerine hizmetler verdim. Toplamda 26 ülkeye tasarım çalışmaları hazırlayıp gönderdim.
Ek olarak belirli dönemlerde “Seyyar Workshop” adıyla freelance çalışmak, sosyal medyayı iş odaklı kullanmak, web site düzenlemek, cv ve portfolyo hazırlamak, fiyat teklifi ve iş sözleşmesi hazırlamak, müşteri bulmak, içerik üretimi gibi konularla ilgili iş geliştirme üzerine birebir özel eğitimler vermekteyim.
LinkedIn

İş teklifleriniz ve merak ettiklerinizle ilgili hızlı dönüş almak için WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

0+

Mutlu Müşteri

0+

Tamamlanmış Proje

0

Farklı Ülke

0

Yıllık Tecrübe
Eğitim durumunuzla ilgili bilgi verir misiniz?

Lisede grafik tasarım ve animasyon, üniversitede grafik tasarım ve marka iletişimi bölümlerini okuyup mezun oldum. Ek olarak çeşitli kurs merkezlerinden ve sektörde bilinen kişilerden birebir eğitimler alarak kendimi olabildiğince geliştirdim.

İş tecrübelerinizle ilgili bilgi verir misiniz?

Yaklaşık 7 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bolca iş tecrübesi edindim. Şimdiye kadar 600’ün üzerinde müşteriye grafik tasarım, metin yazarlığı, sosyal medya yönetimi, web site ve blog kurulumu üzerine hizmetler verdim. Toplamda 23 ülkeye tasarım çalışmaları hazırlayıp gönderdim.

Çalışma şeklinizle ilgili bilgi verir misiniz?

Öncelikle projelerinizle ilgili detaylı ön görüşme yapıyorum. Daha sonra yapılacak çalışmalar ve aşamalarla ilgili bilgi verip fiyat teklifi iletiyorum. Fiyat teklifim onaylandıktan sonra %50 ön ödeme alıp çalışmalara başlıyorum. Taslak çalışmaları hazırlayıp gönderiyorum. Onaylandıktan sonra kalan ödemeyi de alıp çalışmaları kullanıma hazır şekilde teslim ediyorum.

Faturalı mı çalışıyorsunuz?

Evet. Hazırladığım her çalışma için şahsınız veya şirketiniz adına fatura oluşturup e-arşiv ve PDF dosya formatında size iletiyorum.

Proje bazlı olarak ofisimizde çalışabilir misiniz?

Proje içeriğine ve süresine göre belirli günlerde ofisinizde çalışabilirim. Seyahat engelim olmadığı için İstanbul dışındaki proje tekliflerinizle ilgili detayları konuşmak üzere iletişime geçebilirsiniz.

Yüz yüze veya online eğitim veriyor musunuz?

Evet. İsteğe göre yüz yüze ve online olarak freelance çalışmak, kişisel marka oluşturmak, sosyal medyayı iş odaklı kullanmak, müşteri bulmak, fiyat teklifi oluşturmak, CV ve portfolyo hazırlamak gibi konularla ilgili birebir özel eğitimler veriyorum. Birebir eğitimle ilgili detayları konuşmak üzere iletişime geçebilirsiniz.

Haydi İş Konuşalım!

İş teklifleriniz, birebir özel ders-danışmanlık istekleriniz veya merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap alabilmek için Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz.

  fit21-ece-vahapoglu-logo
  dt-hukuk-burosu-logo
  tisho-logo
  othersapp-logo
  engo-logo
  clinimed-logo
  hair_of_istanbul
  netcom-bilgisayar-logo
  kacis-merkezi-logo
  guler-bebe-logo

  Haydi İş Konuşalım!

  İş teklifleriniz, birebir özel ders-danışmanlık istekleriniz veya merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap alabilmek için Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz.