Sorular ve Cevaplar

Üniversitede web programcılığı, grafik tasarımı ve marka iletişimi bölümlerini okudum. Sosyal medya, WordPress, blog yazarlığı, medya okur-yazarlığı, dijital pazarlama kurslarını tamamlayıp sertifikalar aldım. Yaklaşık 5 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bol bol iş tecrübesi edindim.
İşe başlamadan önce teklif edilen ücretin yarısı peşin alınmaktadır. İş bittiğinde kalan ödeme yapıldıktan sonra çalışma dosyaları müşteriye teslim edilmektedir. (Ödemenin tamamı yapılmadan çalışma dosyaları kesinlikle gönderilmemektedir.)
Ödemenin eksik yapılması, ödeme tarihinin müşteri tarafından sürekli ertelenmesi gibi durumlarda tasarımcının işi iptal etme ve para iadesi yapmama hakkı bulunmaktadır.
En önemlisi 09:00-17:00 çalışma saati gibi bir kısıtlama yok. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde bile çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz.
Müşteriyle aramda işlerin uzamasına veya yavaş ilerlemesine neden olabilecek herhangi bir 3. şahıs/aracı yok. Müşteriyle bire bir iletişimde olduğum için yapılacak işler daha hızlı sonuçlanmaktadır.
Şimdilik İstanbul’da yaşıyorum. Genel olarak laptop ve ekipmanlarımla gezerek çalıştığım için “Seyyar Tasarımcı” lakabını kullanıyorum zaten. Yol, yemek ve kalacak yer masraflarımın karşılanması şartıyla istenilen şehre yolculuk yapabilirim.

Başka sorularınız mı var?

Merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde bana mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap alabilmek için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Mesaj Gönder!

Fiyat teklifi almak ister misiniz?

error: İçeriği kopyalayamazsını!
Mesaj Gönder
Merhaba! Hızlı iletişim için Whatsapp'tan yazabilirsiniz.