Kendinize zaman ayırın...

Sevdiklerinize, kendinize ve işlerinize daha çok zaman ayırın. Küçük detaylarla ben ilgilenirim.

İş teklifleriniz veya merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder!

Birlikte çalışabiliriz. Çünkü...

Çünkü freelance olarak çalışıyorum. 09:00-17:00 çalışma saati gibi bir kısıtlama yok. İş yoğunluğunuzu hafifletmek, acil işlerinizi zamanında yetiştirmek için bana günün her saatinde kolayca ulaşabilirsiniz.
1. Aşama: Yapmak istediğiniz projelerinizi ve isteklerinizi bana anlatın.
2. Aşama: Projenizi nasıl ve ne zaman hazırlayacağımla ilgili size detaylı bilgi vereyim.
3. Aşama: Ön ödeme yapıldıktan sonra projenizle ilgili araştırma, planlama ve tasarım süreci başlasın.
4. Aşama: Çalışmaları onayladıktan sonra size istediğiniz dosya formatlarında (ai, psd, png, jpeg, pdf) göndereyim.

Uzmanlık Alanlarım:

Grafik Tasarım90
Sosyal Medya Yönetimi & İçerik Üretimi85
Blog & Metin Yazarlığı90
Kurumsal Kimlik & Marka Geliştirme90
Web Site Tasarımı & Kurulumu80
Seyyar Tasarımcı

Haydi Tanışalım!

Ben Umut Çanak. İstanbul’da yaşıyorum. 2009’dan beri Seyyar Tasarımcı lakabıyla freelance olarak 300’ün üzerinde kişi/firmaya grafik tasarım, metin yazarlığı, sosyal medya yönetimi, web site ve blog kurulumu alanlarında hizmetler verdim.
Üniversitede web programcılığı, grafik tasarımı ve marka iletişimi bölümlerini okudum. Sosyal medya, WordPress, blog yazarlığı, medya okur-yazarlığı, dijital pazarlama kurslarını tamamlayıp sertifikalar aldım. Yaklaşık 7 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bol bol iş tecrübesi edindim.
Ocak 2017’nin ilk günlerinde tamamen freelance olarak çalışmaya karar verdim. O zamandan beri hiç aralık vermeden çalışmaya, gezmeye, yeni insanlarla tanışmaya, kendimi daha çok geliştirmeye devam ediyorum.

Mesaj Gönder!
+
Mutlu Müşteri
+
Tamamlanan Proje
Farklı Ülke
Yıllık Tecrübe

Freelance Hizmetler

Grafik Tasarım

Markanızın ruhunu ve gücünü yansıtacak kurumsal kimlik tasarımı (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, irsaliyeli fatura), katalog, dergi, afiş, broşür, banner/slider vb. gibi tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Web Site & Blog Tasarımı

SEO & mobil uyumlu, modern bir görünüme sahip, hızlı web site tasarımları kurulmakta ve kurulum sonrası danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Metin Yazarlığı

Web site/blog, sosyal medya sayfaları için makale yazımı ve içerik üretimi, dergi, katalog, afiş, broşür, kitap gibi basılı ürünlerin yazımı ve düzenlenmesi (redaksiyon) yapılmakta, okul ve iş için sunumlar hazırlanmaktadır.

Web & Mobil Arayüz Tasarımı

Markanızın imajını yansıtacak kullanıcı dostu web ve mobil uyumlu özgün arayüz tasarımları hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sayfa/hesap yönetimi, içerik planlanması (günlük, haftalık, aylık), paylaşılacak içeriklerin üretilmesi, kullanıcıların yorum/mesajlarının cevaplanması, reklam kampanyaları, rakip analizi ve raporlamalar yapılmaktadır.

Dijital Tasarım

Reklam kampanyası tasarımları, kapak tasarımları, banner/slider gibi dijital platformlarda kullanabileceğiniz tasarımlar hazırlanmaktadır.

Fiyat teklifi almak ister misiniz?

Portfolyo

2012’den bu yana hazırladığım projeler.

Freelance Paketler

Grafik Tasarım
Proje Bazlı & Sürekli
 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Afiş Tasarımı
 • Katalog Tasarımı
 • Proje/Sunum Tasarımı
 • Banner Tasarımı
 • Arayüz Tasarımı
 • Reklam Tasarımı
Sipariş Ver
Metin Yazarlığı
Proje Bazlı & Sürekli
 • Blog ve Makale Yazarlığı
 • Reklam ve Tanıtım Metni Yazımı
 • Sosyal Medya İçerik Üretimi
 • Dergi İçerik Düzenlemesi
 • Katalog İçerik Düzenlemesi
 • Sunum Metni Yazımı ve Düzenlemesi
 • Basın Bülteni Yazımı ve Düzenlemesi
 • CV Hazırlaması ve Düzenlenmesi
Sipariş Ver

Müşteri Yorumları

Blog Yazıları

Sorular ve Cevaplar

Üniversitede web programcılığı, grafik tasarımı ve marka iletişimi bölümlerini okudum. Sosyal medya, WordPress, blog yazarlığı, medya okur-yazarlığı, dijital pazarlama kurslarını tamamlayıp sertifikalar aldım. Yaklaşık 5 yıl reklam ajansları, yayınevleri ve çeşitli startuplarda çalışıp bol bol iş tecrübesi edindim.
İşe başlamadan önce teklif edilen ücretin yarısı peşin alınmaktadır. İş bittiğinde kalan ödeme yapıldıktan sonra çalışma dosyaları müşteriye teslim edilmektedir. (Ödemenin tamamı yapılmadan çalışma dosyaları kesinlikle gönderilmemektedir.)
Ödemenin eksik yapılması, ödeme tarihinin müşteri tarafından sürekli ertelenmesi gibi durumlarda tasarımcının işi iptal etme ve para iadesi yapmama hakkı bulunmaktadır.
En önemlisi 09:00-17:00 çalışma saati gibi bir kısıtlama yok. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde bile çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz.
Müşteriyle aramda işlerin uzamasına veya yavaş ilerlemesine neden olabilecek herhangi bir 3. şahıs/aracı yok. Müşteriyle bire bir iletişimde olduğum için yapılacak işler daha hızlı sonuçlanmaktadır.
Şimdilik İstanbul’da yaşıyorum. Genel olarak laptop ve ekipmanlarımla gezerek çalıştığım için “Seyyar Tasarımcı” lakabını kullanıyorum zaten. Yol, yemek ve kalacak yer masraflarımın karşılanması şartıyla istenilen şehre yolculuk yapabilirim.

Başka sorularınız mı var?

Merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde bana mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap alabilmek için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Mesaj Gönder!
error: İçeriği kopyalayamazsını!
Mesaj Gönder
Merhaba! Hızlı iletişim için Whatsapp'tan yazabilirsiniz.